انجمن اینترنت آمریکا که بسیاری از شرکت های مشهور فناوری این کشور در آن عضویت دارند، نامه ای سرگشاده برای ترامپ رییس جمهور جدید ایالات متحده فرستاد و فهرست درخواست های خود را در آن اعلام کرد.
به گزارش بلومبرگ، اکثر اعضای این انجمن از پیروزی ترامپ در انتخابات ناخشنود هستند و در نامه خود از وی خواسته اند تا قوانین فعلی در ارتباط با اینترنت و فعالیت شرکت های فناوری را تغییر ندهد.

در این نامه ۱۰ صفحه ای که به امضای مایکل بنکمن رییس این انجمن رسیده، پس از تبریک به ترامپ به علت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری فهرستی مفصل از درخواست های شرکت هایی مانند گوگل، فیس بوک، آمازون، اوبر و دهها موسسه مشهور فناوری مطرح شده است.

در نامه یاد شده با اشاره به اینکه شرکت های فناوری آمریکا نماد خلاقیت، آزادی و نبوغ در این کشور هستند و با مشتریانی در ایالات متحده و در سراسر جهان در تماس هستند، از وی خواسته اند از جریان آزاد اطلاعات فرامرزی از طریق اینترنت حمایت کند و از قوانینی که ذخیره سازی محلی اطلاعات شرکت های فناوری امریکایی را الزامی می کند، حمایت نکند.

در نامه یاد شده از ترامپ خواسته شده تا از استانداردهای آمریکایی در زمینه کپی رایت حمایت کرده و حامی سایت هایی باشد که محتوایشان توسط انبوه کاربران تولید می شوند. در بخش دیگری از این نامه از رمزگذاری داده های کاربران حمایت شده و از دولت خواسته شده تا شرکت های فناوری را مجبور به دستکاری عمدی تولیداتشان برای دسترسی به اطلاعات خصوصی مردم نکند. دفاع از قوانین سهل گیرانه مهاجرتی برای استخدام مهاجران توانمند خارجی در شرکت های فناوری از جمله دیگر بخش های این نامه است.

فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی