چند روز پیش، تصویری با کیفیت از موبایل وان پلاس ۵ در فضای مجازی منتشر شد که دوربین دوگانه، دکمه قطع صدا و طراحی کلی نیمه بالایی دستگاه را به تصویر می کشید. اما این تنها تصویر افشا شده از وان پلاس ۵ نبود و طی یک ماه اخیر، شاهد تصاویر و گزارش های مختلف و حتی نمونه تصاویر به ثبت رسیده با دوربین دوگانه وان پلاس ۵ بوده ایم.

حالا کمپانی وان پلاس پس از مشاهده حجم عظیم خبرهای افشایی -برخلاف سایر کمپانی ها که به گونه ای رفتار می کنند انگار هیچ چیز افشا نشده- تصمیم گرفته خود دست به کار شود و با انتشار اطلاعات رسمی، از انتشار اطلاعات غیررسمی و تایید نشده جلوگیری کند.

وان پلاس در صفحه رسمی گوگل پلاس خود تصویری از موبایل وان پلاس ۵ منتشر کرده و عبارت «دوربین دوگانه، تصاویر واضح تر» را زیر آن درج نموده است. همانطور که می توان دید، تاریخ ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد ماه) نیز در بخش پایینی تصویر قرار گرفته که قطعاً به زمان رونمایی دستگاه اشاره دارد.

حالا که چینی ها تصویری رسمی از طراحی وان پلاس ۵ منتشر کرده اند، این سوال برایمان پیش می آید که آیا کمپانی وان پلاس قصد داشته تا این حد زودهنگام از شکل و شمایل وان پلاس ۵ رونمایی کنند یا اینکه افشای خبرهای گوناگون آنها را به این کار ترغیب کرده؟ نظر شما چیست؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی